Znašel si se na arhivu spletne strani Radia Študent, kjer so zaenkrat dostopni prispevki pred majem 2012. Takrat smo namreč za rojstni dan preklopili na novo spletno stran in prevetrili programsko shemo.

Povezava na novo spletno stran je tole


twitter3
majspejs3
fejsbuk 3
fejsbuk rozna

natisni
Nova programska shema 2004 (5597 bralcev)
Ponedeljek, 2. 2. 2004
PeterB



Izstrelitev v orbito: 2. februar 2004
PONEDELJEK
> 10.00 BBC
> 10.06 Tolpa bumov predhodnega ponedeljka
> 11.00 Vklop
> 11.30 Prva obvestila
> 12.00 Odprti termin 12.50
> 13.15 OT za pokrivanje festivalov 13.35
> 14.00 Univerzitetni info-blok
> 14.30 Rapaport (tedenska uredniška napoved programa)
> 15.00 RŠOFF program (Off info, komentarji, recenzije)
> 16.30 (V)mes(t)na obvestila & kulturniško-glasbeni info servis
> 18.00 KROFF
> 18.06 OT za RŠ intervjuje
> 18.30 Druga obvestila
> 19.00 Tolpa Bumov
> 19.50 Za dva groša fantazije
> 20.00 Večerni program RŠ
> 20.00 izmenoma: Zeitgeist/Kocine zgodovine
> 20.30 Šat/Improveter/Radijske igre
> 22.00 izmenoma: Rockovnjač/Prosti pad Tee H.
> 23.00 izmenoma: Huda ura/Zrno glasu Petra Kusa
> 00.00 Za dva groša fantazije
> 00.05 Polnočna srečevanja > 00.35


TOREK
> 10.00 BBC
> 10.06 Tolpa bumov predhodnega torka
> 11.00 Vklop
> 11.30 Prva obvestila
> 12.00 izmenoma: Art area (2x mesečno)/ Odprti termin 12.40
> 13.15 OT za pokrivanje festivalov 13.35
> 14.00 Kaj pa Univerza?
> 15.00 RŠOFF program (Off info, komentarji, recenzije)
> 16.30 (V)mes(t)na obvestila
> 17.00 100 Db
> 18.00 KROFF
> 18.06 OT za RŠ intervjuje
> 18.30 Druga obvestila
> 19.00 Tolpa Bumov
> 19.50 Za dva groša fantazije
> 20.00 Večerni program RŠ
> 20.00 Šesta muzika
> 21.00 Godbeni imperializem
> 22.00 Črna luknja
> 22.30 Subway
> 23.30 Metal detector > 00.30
> 00.30 Za dva groša fantazije


SREDA
> 10.00 BBC
> 10.06 Tolpa bumov predhodne srede
> 11.00 Vklop
> 11.30 Prva obvestila
> 12.00 Kuatebriga?! - iz zgodovine slovenske popularne godbe 12.50
> 13.15 OT za pokrivanje festivalov 13.35
> 14.00 OT za univerzo
> 15.00 RŠOFF program (Off info, komentarji, recenzije)
> 16.00 Borzno-finančni monitor
> 16.30 (V)mes(t)na obvestila & kulturniško-glasbeni info servis
> 18.00 KROFF
> 18.06 OT za RŠ intervjuje
> 18.30 Druga obvestila
> 19.00 Tolpa Bumov
> 19.50 Za dva groša fantazije
> 20.00 Večerni program RŠ
> 20.00 Underground International
> 21.00 Night Time
> 22.00 izmenoma: Stripofilija/Trta Mrta
> 22.30 Izven zakona
> 23.30 izmenoma: Nove pisarije/Teorema
> 00.00 Za dva groša fantazije
> 00.06 Mostogradnja (ponovitev) > 01.30


ČETRTEK
> 09.00 Kaizen > 09.30
> 10.00 BBC
> 10.06 Tolpa bumov predhodnega četrtka
> 11.00 Vklop
> 11.30 Prva obvestila
> 12.00 izmenoma: Afrika/Glas Balkana (2x)/Pljunki pozabe> 12.30/12.50
> 13.15 OT za pokrivanje festivalov 13.35
> 14.00 OT za univerzo
> 15.00 RŠOFF program (Off info, komentarji, recenzije)
> 16.30 (V)mes(t)na obvestila
> 17.00 izmenoma: Metropol/Temna zvezda
> 18.00 KROFF
> 18.06 OT za RŠ intervjuje
> 18.30 Druga obvestila
> 19.00 Tolpa Bumov
> 19.50 Za dva groša fantazije
> 20.00 Večerni program RŠ
> 20.00 RŠ omizje/RŠ koncert/D.J. grafiti
> 22.00 Elektro blef/X-machina
> 23.00 RŠ koncert/D.J. grafiti > 00.00
> 00.00 Za dva groša fantazije


PETEK
> 10.00 BBC
> 10.06 Tolpa bumov predhodnega petka
> 11.00 Vklop
> 11.30 Prva obvestila
> 12.00 RŠ Lajdra
> 13.15 OT za pokrivanje festivalov 13.35
> 14.00 OT za univerzo
> 15.00 RŠOFF program (Off info, komentarji, recenzije)
> 16.00 Fotka (2x mesečno)
> 16.30 (V)mes(t)na obvestila & kulturniško-glasbeni info servis
> 18.00 KROFF
> 18.06 OT za RŠ intervjuje
> 18.30 Druga obvestila
> 19.00 Tolpa Bumov
> 19.50 Za dva groša fantazije
> 20.00 Večerni program RŠ
> 20.00 Rhyme kickers
> 21.30 Breakwave/Nora goba
> 22.30 D.J. Seansa > 00.00
> 00.00 Za dva groša fantazije

SOBOTA
> 10.00 BBC
> 10.06 Tolpa bumov predhodne sobote
> 11.00 Vklop, izmenoma: /Curriculum vitae 3x/ Cerumen Ulixes 1x z vmesnimi prvimi obvestili ob 11.30
> 12.00 Sobotni CrossLJradio
> 14.15 OT za pokrivanje festivalov 14.35
> 14.50 Cigule migule (ponovitev)
> 15.00 Globaluna > 16.00
> 16.30 (V)mes(t)na obvestila
> 17.00 izmenoma: Lezbomanija/ Led'r & Chrome/SektorŽ/
> 18.00 OT za RŠ intervjuje
> 18.30 Druga obvestila
> 19.00 Tolpa Bumov (snemanje besedila: v živo ali v času CrossLJradia)
> 19.50 Rimo v eter – Rimo v veter
> 20.00 Večerni program RŠ
> 20.00 Sobotni GHOST program/ D.J. grafiti>00.00
> 00.00 Rimo v eter – Rimo v veter


NEDELJA
> 10.00 BBC
> 10.06 Tolpa bumov predhodne nedelje
> 11.00 Vklop, Romano drumo, s prvimi obvestili ob 11.30 (posneto v soboto)
> 12.00 Vodič za vanzemaljce/ Ženska (1x mesečno)
> 13.00 Psihonavtika (Okopi slave revisited)/Hajvan
> 14.00 Cigule migule - 5 minut za slovensko tradicionalno glasbo
> 14.15 OT za pokrivanje festivalov 14.35
> 15.00 Razširjamo obzorja
> 16.30 (V)mes(t)na obvestila
> 17.00 izmenoma: Skabinet/Sensi Smile
> 18.00 OT za RŠ intervjuje
> 18.30 Druga obvestila
> 19.00 Tolpa Bumov (snemanje besedila: v času oddaje Tupatam/Kocine)
> 19.50 Rimo v eter – Rimo v veter
> 20.00 Večerni program RŠ
> 20.00 izmenoma: Oči da ne vidijo/Tupatam
> 20.30 Ground Zero
> 21.30 Idealna godba 00.00
> 00.00 Rimo v eter – Rimo v veter


Komentarji
komentiraj >>