Znašel si se na arhivu spletne strani Radia Študent, kjer so zaenkrat dostopni prispevki pred majem 2012. Takrat smo namreč za rojstni dan preklopili na novo spletno stran in prevetrili programsko shemo.

Povezava na novo spletno stran je tole


twitter3
majspejs3
fejsbuk 3
fejsbuk rozna

natisni
petek, 1. avgust 2003 (2688 bralcev)
Petek, 1. 8. 2003
Bentivoljo



OFF NAPOVEDNIK

Ob vrnitvi z obiska pri velikem bratu se je izraelski premier lahko veselil novega zidu, ki je Palestince dodatno potisnil v geto. Za to potezo sicer ni dobil Bushevega žegna, vendar pa ga to ni preveč zmotilo, saj je najavil gradnjo novih hiš v izraelskih naseljih na zasedenih ozemljih. Je pa ta poteza toliko bolj razburila Palestince, ki so pozvali k nujnemu srečanju bližnjevzhodne četverice. Da si od tega lahko obetajo bore malo, je veretno jasno tudi njim.

Ameriška administracija sicer godrnja ob izraelskih ukrepih, vendar pa je nikoli ne zanese tako daleč, da bi udarila po mizi in naredila mir v hiši, kar je baje njena specialiteta. Kaže, da se bodo Palestinci, če bodo v iskanju svoje države sledili ameriškim kažipotom, kvečjemu zaleteli v zid, ki ga postavlja Izrael na njihovem ozemlju. To pa od Palestincev zahteva isti Šaron, ki je zgradil zid in ki ob vsem skupaj še poudarja, da mu potrpljenja vse bolj primanjkuje.


OFF PROGRAM

Po zadnjih novicah, ki jih sporočajo iz vrhov protiterorističnega boja, naši »belli« sosedi grozi napad z ozemlja naše lijepe sosede. Brez skrbi, ni se zbudil od mrtvih njihov nekdanji predsednik, pač pa naj bi se tam prebudile k delovanju celice Al Kaide. Da ne bi slučajno zmanjkalo elana protiteroristični paniki in hrvaške plaže ne bi bile prepolne. Morda pa bomo silom prilike tudi mi sedaj koga prepričali, da se morje začne že v Kopru.

Generalni mirovnik Anan je v svojem zadnjem štirimesečnem poročilu opozoril na pomanjkanje varnosti v Afganistanu. Potem ko so Američani tam dobili vojno in se jim je kmalu začelo muditi v Irak, je seveda zmanjkalo časa za vzpostavljanje države na tem območju, tako da ta deluje le v ožji okolici Kabula. Tisti, ki bi radi kmalu na cenene počitnice in izdatne doze slovitega afgan hašiša, bodo zato še kar nekaj časa ostali dolgih nosov in praznih pljuč.

Naš najbolj evropski in najbolj blond minister Potočnik pa je povedal, da mu pomije iz bruseljskega korita niti najmanj ne smrdijo. Še več, morda se bo potegoval za komisarski stolček veledržave, v katero vstopamo. Ob tem je dodal, da zaposlovanje slovenskih državljanov v Bruslju ne vidi kot beg možganov iz države. Pa saj smo že povedali, da je blond.

Ker pa je že vsa severna polobla globoko zajadrala v dopustniške dni, so se tudi sprte strani v Liberiji odločile za oddih, ki je kljub upom v nasprotno verjetno krajše narave. Američanom se tja še vedno ne mudi.

Po vseh peripetijah s slikami Udaja in Kusaja so se v svojo modno revijo svobode veliki osvajalci odločili vključiti tudi samega Sadama. Tako bodo ameriški vojaki v Iraku masturbirali ob pogledu na šest novih digitalno spremenjenih slik priljubljenega predsednika na begu. Na voljo jim bo Sadam brez brkov, brez brade in v ostalih tovrstnih kombinacijah, ki si jih lahko zamislite.

»Islam ne more biti razlog za to, da posvetna Turčija ne sme v Evropsko unijo,« je danes izjavil turški minister za verske zadeve. S tem se je postavil po robu izjavi Valeryja Giscard d'Estainga, da naj bi članstvo Turčije v EU pomenilo konec Unije kot varuha židovsko-krščanske kulture. Kot kaže v osnutek evropske ustave res ni bilo treba vključiti izjave o židovsko-krščanskih koreninah – dragemu Valeryju se primat določene religije v tem prostoru zdi bržkone samoumeven. Za bodrilno pesem bodočih evropskih sil RŠ predlaga refren »Le v boj za Kristusa kralja«.
Če ste ena ali eden od milijon in pol Slovencev, ki si brez klepetov in SMS-ovanja po mobilnih telefonih ne predstavljajo življenja, POZOR! Obe slovenski mobilni kompaniji, Mobitel in Simobil, vam v želji po enkratnosti in drugačnosti ne bosta ponudila sezonskih znižanj, ampak bosta cene svojih dragocenih telefonskih storitev še dodatno posolila. Pri Mobitelu se bodo tako cene klicev kot cene naročnine zvišale za 10 odstotkov, SMS-i pa bodo težji za 4 tolarje. Pri Simobilu bodo klici znotraj Simobilovega omrežja odslej dražji za dva oziroma štiri tolarje - odvisno od naročniškega razmerja in skupine, ki jo uporablja naročnik -, mesečna naročnina, priključnina in minimalna poraba pa bodo višje za 10 odstotkov. Vsi tisti, ki ste si za masterja mobilne telefonije izbrali Vego, pa: VESELITE SE! Pri njihovi hiši bodo cene namreč ostale nespremenjene.




Komentarji
komentiraj >>