Znašel si se na arhivu spletne strani Radia Študent, kjer so zaenkrat dostopni prispevki pred majem 2012. Takrat smo namreč za rojstni dan preklopili na novo spletno stran in prevetrili programsko shemo.

Povezava na novo spletno stran je tole


twitter3
majspejs3
fejsbuk 3
fejsbuk rozna

natisni
PRAZNIČNI RADIJSKI PROGRAM RŠ: 07. - 11. MAJ (2164 bralcev)
Ponedeljek, 7. 5. 2012
Bojan Anđelković



Rojstnodnevni program RŠ, v obdobju od ponedeljka do petka, je zastavljen kot opomnik, da v soboto, 12. maja, startamo z novo programsko shemo: zaradi tega so dnevne ekipe narejene iz sedanjih in nekdanjih sodelavcev RŠ, ki niso nujno špikerji, torkov in četrtkov program sta popolnoma 'obrnjena na glavo', petek je malce zmešan, da ponedeljka in srede tukaj sploh ne omenjamo … No, poglejte in presodite sami:


UVODNA OPOMBA 1: Dnevni programi in izmene, čeprav tematsko zastavljeni, načeloma potekajo 'normalno', z 'običajnimi' rubrikami in oddajami, kot so Off, recenzije itn., le da bomo skušali te zvesti na minimum, oziroma jih izvesti malce drugače kot običajno.

UVODNA OPOMBA 2: Vse glasbene opremljevalce in tehnike vpišemo naknadno, ko bodo vsi znani, to je v ponedeljek, 7. maja. Za te in druge podrobnosti v zvezi s posameznimi programi, se obrnite na 'Dnevni program' in 'Dnevno sobo' na 'stari' spletni strani.

PON, 07. 05.
07-11h: KATASTROFIČNI ZAČETEK KATASTROFE z Arnijem in Qjem
11-15h: SUPRA RIZOMATSKA DOPOLDANKA z Zalo, Zazo in Karbo
15-19h: „TRADICIONALNA“ PONEDELJKOVA POPOLDANKA z Napotom, Jizahom in Kisinom
19.00  :  TOLPA BUMOV
20-24h: PONEDELJKOV VEČERNI PROGRAM 'KLASIKA': 20.00 Zeitgaist; 20.30 Temna zvezda; 21.00 Outta Control Rock'n'Roll; 22.00 Metal Detektor; 23.00 Otitis medija; 00.00 Megawhat

TOR, 08. 05.
07-11h: TORKOV 'PROGRAM NA GLAVO': 07.00 Subway; 08.30 Godbeni imperializem; 09.30 Šesta muzika
11-15h: ANA DOPOLDANA z Ano L. in Ano P. (ob 12.00 100 decibelov)
15-19h: SPROŠČENO-IMPERIALNA POPOLDANKA s Srečkom Mehom in Matejem Jankovičem
19.00  : TOLPA BUMOV
20-24h: TORKOV VEČERNI JUTRANJI PROGRAM z Macotom in Luko

SRE, 09. 05.
07-11h: SREDINO ROJSTNODNEVNO VSTAJANJE z Rikijem, Stankom in Matjažem
11-15h: „NISAM JA ODAVDE“ DOPOLDANSKA z Anđelkovićem, Arnijem in Aido Kurtović
15-19h: POPOLDANSKI 'MzX' EKSPERIMENT: špikerski vajenci Vs. Marko Košnik
20-24h: SREDIN VEČERNI PROGRAM 'KLASIKA': 20h Detabuizator; 21h Night Time; 23.00 Izven zakona; RŠ koncert

ČET, 10. 05.
07-11h: ČETRTKOV 'PROGRAM NA GLAVO': 07.00 Zvedavo uho; 08.00 Odprti termin: ZAJTRK PRVAKOV: RADIJSKI SESTANEK Z UREDNIŠTVOM RŠ; 9:30 Rhyme Kickers;
11-15h: KUHARSKO-PUPEDANSKA ANA DOPOLDANA z Želcom, Ido, Matotom in Dolesom
15-19h: RETRO-FREESTYLE POPOLDANKA z Božom in Prešo
20-24h  ČETRTKOV VEČERNI JUTRANJI PROGRAM s Teglo in Dinotom

PET, 11. 05,
07-11h: KLASIČNI PETKOV HIPSTERAJ s Cetinom, Cicom in Pijo
11.00  : CETINOV JUTRANJI PODALJŠEK
12.00  : RISANKA
13-17h: UGLAJENA SREDIDNEVKA: Tjaša Koprivec in Željko Mikloš
17-19h: PROTIMETELKOVSKA PROTIVEČERKA: foto finiš z Jonasom Žnidaršičem
19.00  : TOLPA BUMOV
20-02h: PRENOSI IN JAVLJANJA IZ 'OKUPIRANE' METELKOVE: Hipsterija, Milo rase vitica s Petrom Mlakarjem (Menza), After Artefakt (Channel) ...


ZAKLJUČNA OPOMBA:
NOVA PROGRAMSKA SHEMA IN NOVA SPLETNA STRAN V NIZKEM STARTU: SOB, 12. 05. 2012.



Komentarji
komentiraj >>